• banner1-3
  • banner2-2
  • banner3-1
  • cilësi

    Ne gjithmonë e vë cilësinë në vendin e parë dhe në mënyrë rigoroze të mbikëqyrë cilësinë e produktit të çdo procesi. Çdo produkt janë inspektuar të plotë. Produktet tona ...
  • certifikatë

    Fabrika jonë është rritur në një Premier ISO9001: 2008 dhe BSCI prodhues të certifikuar të cilësisë së lartë, kosto-efektive produkteve.
  • prodhues

    prodhues i rasteve alumini. Duke përfshirë edhe rastet e aluminit mjet, rastet instrument, rastet e kujdesit shëndetësor, rastet argëtuese dhe kështu me radhë ...

Produkte Featured

  • IMGP2449 改 1
  • 会议 室 11

Rreth nesh

Ningbo Xinyue Artist Makineri Prodhimi Company Ltd është një kompani me përvojë me një histori gati njëzet-vjeçare. Është e specializuar në prodhimin e rasteve alumini. Transporti i kompanisë është shumë i përshtatshëm. Ajo është e vendosur në Lubu qytetit, Yuyao, Ningbo, pranë Hangyong autostradë. Kompania ka kaluar ISO9001: Menaxhimi i sistemit të cilësisë certifikimit 2008. Produktet e kompanisë sonë kanë kaluar edhe verifikimin e cilësisë nga blerësit të shumta jashtë shtetit. sistemi i përsosur dhe rigoroz QC është zbatuar në çdo proces nga blerjen e materialeve për produktet paketimin e përfunduar. menaxhimit shkencor siguron stabilitetin e cilësisë së produktit ...

Mëso më shumë

Arritje të reja

Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Tree

WhatsApp Online Chat !