Rreth nesh

Ningbo Xinyue Artist Makineri Prodhimi Company Ltd është një kompani me përvojë me një histori gati njëzet-vjeçare. Është e specializuar në prodhimin e rasteve alumini. Transporti i kompanisë është shumë i përshtatshëm. Ajo është e vendosur në Lubu qytetit, Yuyao, Ningbo, pranë Hangyong autostradë. Kompania ka kaluar ISO9001: Menaxhimi i sistemit të cilësisë certifikimit 2008. Produktet e kompanisë sonë kanë kaluar edhe verifikimin e cilësisë nga blerësit të shumta jashtë shtetit. Sistemi i përsosur dhe rigoroz QC është zbatuar në çdo proces nga blerjen e materialeve për produktet paketimin e përfunduar. Menaxhimit shkencor siguron stabilitetin e cilësisë së produktit. Kompania jonë zotëron më shumë se 200 grupe të pajisjeve të avancuara dhe profesionale të prodhimit. Kompania mund të projektimit dhe të prodhojnë raste të aluminit në madhësive të ndryshme dhe usages. Kompania kryesisht zhvillon hulumtime dhe lloje të ndryshme të rasteve alumini, duke përfshirë rasteve alumini mjet, rastet instrument, rastet e kujdesit shëndetësor, rastet argëtuese dhe kështu me radhë. Kompania, e cila produktet janë me cilësi të super dhe çmimeve konkurruese, është i orientuar nga kërkesat e konsumatorëve, dhe të gatshëm për të ofruar produkte me cilësi të lartë dhe të shkëlqyer pas shitjes shërbimi për çdo klient. Vizatimet tuaja dhe mostrat janë të mirëpritur ngrohtësisht.

IMGP2449 改

办公室  会议 室

材料 仓库


Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Zemra

WhatsApp Online Chat !